TINGIMUSED
Müügitingimused kehtivad PUHTAPUU veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtte Sisustuslahendused OÜ (edaspidi PUHTAPUU) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad PUHTAPUU veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

PUHTAPUU l on õigus teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse PUHTAPUU veebilehel.

Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist PUHTAPUU pangakontole. Tellimused, mille eest ei ole tasutud annulleeritakse 48 tunni möödudes alates tellimuse vormistamisest.

Kõik PUHTAPUU veebipoes toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Tellimuse põhjal valmistatud tooted ja laokaup

Tellimuse põhjal valmivate toodete valmimisaeg on kuni 4 nädalat. Tellimuse põhjal valmivad tooted on pingid, pingi lauad, diivani lauad, kellad, kiigud, laste kotid. Valmimisajale lisandub ka transport, mis on 1 nädal. 

E-poe tellimuse vormistamine

Lisage soovitud tooted ostukorvi.
Tellimuse vormistamiseks vajutage ostukorvis lingile „Mine maksmaˮ.
Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad tähelepanelikult, ning vajutage lingile „Esita tellimus.
Seejärel saadetakse teile arve, mille alusel saate tasuda tellitud toodete eest.
PUHTAPUU veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel E−R 10:00−17:00.

KOHALETOIMETAMINE

Transpordikulu Eesti siseselt on 10 eurot. E-poe tellimuste transport on vaid maja ukseni ilma tuppaveota.

Palun veenduda enne pakendi avamist, et see ei oleks kahjustatud. Kahjustada saanud pakendite kohta palun teha märge kulleri saatelehele ning saata meile fotod. PUHTAPUU ei saa vastutada kahjustada saanud toodete eestkui need on avatud ilma kahju eelnevalt fikseerimata.

PUHTAPUU ei vastuta Tarbijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida PUHTAPUU ei saanud mõjutada või ette näha.

GARANTII

PUHTAPUU pakume 2 aastat garantiid pinkidele, lauale ja kelladele.

2-aastane garantii hakkab kehtima alates toote kättesaamise kuupäevast. Garantii katab mistahes tootmisveaga isiklikuks tarbeks ostetud toote parandamise või väljavahetamise. Materjalide loomulik kulumine ei kuulu garantii alla.

Kui teil on täiendavaid küsimusi, võtke meiega ühendust aadressil info@puhtapuu.ee

TAGASTAMISÕIGUS

Klientide rahulolu on PUHTAPUU jaoks väga oluline. Kui Tarbija soovib kahjustamata ning kasutamata laotoodet tagastada, tuleb esitada e-poe tellimusest taganemise avaldus vabas vormis e-posti aadressile info@puhtapuu.ee hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Tagastamisele mittekuuluvad tooted

Tellimuse põhjal valmivaid tooteid on võimalik tagastada ainult juhul, kui toode on praak või transpordi käigus kahjustunud.

Tagastatavad tooted

Laokaupa on võimalik tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest vaid juhul kui toode on kasutamata ning kahjustamata. Kui toode on tagastatud, hüvitab PUHTAPUU Tarbijale nii tootemaksumuse kui ka algse transpordikulu. Tagastamiskuluon kliendi kanda.

PRETENSIOON

Pretensiooni esitamiseks tuleb esitada avaldus aadressile info@puhtapuu.ee hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kirjas peab kajastuma toote nimi, telefoninumber, tellimuse number ning kahjustusekirjeldus koos piltidega.

Kõikidele pretensioonidele vastatakse 14 päeva jooksul. Kui toode on praak ning parandatav, organiseerib PUHTAPUU paranduse. Kui toodet ei ole võimalik parandada, korraldab PUHTAPUU enda kulul praagi toote väljavahetamise.

PUHTAPUU ei vastuta kahjude eest, mis tekivad vale hoiustamise või mittesihtotstarbelise kasutuse tõttu.

Kui PUHTAPUU on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus PUHTAPUU pakutud lahendusega ja leiab, et tema õigusi on rikutud või tema huve on kahjustatud, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijavaidluste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijavaidluste komisjoni andmed on toodud  Tarbijakaitseameti kodulehel. Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda  Euroopa Liidu tarbija nõustamiskeskusse.